Vztah se svým druhým manželem si uhájila proti všem

Se zpěvaččinými rodiči to žádný její partner neměl snadné, kvůli své osudové lásce si ale postavila hlavu a nenechala si ji nikým vzít

Jednu z nejslavnějších tuzemských hvězd v milostném životě potkala řada neúspěchů. Až konečně poznala svého životního partnera, se kterým jí to klape už více než dvacet let.

Krásné dětství prožívala ve Slatiňanech v kruhu své rodiny zpěvačka Helena Vondráčková (74). Je prostřední ze tří sourozenců. Má starší sestru Zdenu (84) a mladšího bratra Jiřího (70), který se v budoucnu stal také muzikantem a jehož dcerou je zpěvačka Lucie Vondráčková (41).

Mohlo se zdát, že nadaní sourozenci pocházejí z umělecké rodiny, nebylo tomu ale zcela tak. Maminka byla v domácnosti a tatínek byl úředník. Jejich domem však neustále zněla hudba, kterou rodiče milovali. Helena začala zpívat už ve čtyřech letech, tatínek u ní vytušil hudební cit, a tak ji vedl k muzice.

Ve škole se účastnila různých akademií, kde se zpívalo i recitovalo a dokonce hrála i v ochotnickém divadle. Ještě před maturitou se

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře