Moje šťastná hvězda

Vztah zničily drsné hádky

Jejich první setkání skutečně působilo osudově. Pepa Vojtek (54) žil dlouhou dobu v Teplicích, potom se ale i se svou tehdejší manželkou a synem přestěhovali do Prahy. Už tou dobou si zpěvákovo manželství procházelo velmi hlubokou krizí, a za nedlouho ho čekal rozvod.

Byl tedy znovu svobodný, a v tu chvíli poznal půvabnou Sabinu. Ta v té době byla taky sama, a tak se s Vojtkem začali vídat častěji a častěji.

Dítě vše změnilo?

Působili spolu i v divadle Kalich, kde už byli oficiálním párem. Nemohli se od sebe odtrhnout a láska z nich jen sršela. Když se Sabina dozvěděla, že je těhotná, ona i Pepa byli nadšení. Miminko bylo to poslední, co jejich krásnému vztahu chybělo. Nicméně partneři se během těhotenství začali čím dál víc hádat. V Laurinové se probouzely hormony, proto byla výbušnější.

Bouchl dveřmi a byl konec

Hádky však neustaly ani po porodu dcery Valentýny (17), ba naopak. Partneři se začali hádat kvůli péči o dítě, výchově, a zkrátka o všem, co s malou souviselo.

Jednoho dne už to ale Pepu zřejmě přestalo bavit. Usoudil, že z této jejich krize není východisko, a tak se s Laurinovou rozešel. Jednoduše si sbalil věci, bouchl dveřmi, a z barrandovského bytu odešel. Možná to nebyl jediný důvod rozchodu. Spekuluje se o tom, že měl Vojtek milenku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden