Můj kousek štěstí

Vztahu se bránil, i když věděl, že je pro něj ta pravá

Můj kousek štěstí

Bál se, co na mladou partnerku řekne jeho okolí, dnes je rád, že má po boku o tolik mladší ženu, protože mu dodává životní elán.

S věrností si nikdy hlavu nelámal. Když mu ale do života vstoupila mladší, pohledná brunetka, začal sekat latinu a na všechny ty krásky, které mu prošly náručí, už jen nostalgicky vzpomíná.

Když muzikant Petr Janda (81) poznal tehdy čerstvě plnoletou krásku Alici Fojtíkovou (42), nemohl ji vyhnat z hlavy. Za sebou měl v té době už spoustu románků a také dvě manželství a nedělal si žádné iluze, že by jim to mohlo vyjít.

Právě naopak, pohlednou, o téměř čtyřicet let mladší, brunet­ku od sebe odrazoval, jak jen to šlo, protože moc dobře věděl, že věková propast mezi nimi je skutečně velká. Jenže

Zbývá vám 93% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden