Vztahy na bodě mrazu

Legendární Popelka Libuše Šafránková (66) má s manželem Josefem Abrhámem (79) jen jednoho syna a je jasné, že pro něj chce to nejlepší. Syn Josef (42) měl jediný úkol, najít si hodnou ženu a pořídit si děti.

Chtěla mít totiž spoustu vnoučat, což se jí splnilo. Právě to bylo prý její největší motivací k překonání zákeřné rakoviny. Jenže také údajně chtěla, aby měl manželku podle jejích představ. Josef má z minulého manželství s Denisou Grimmovou (44) dva syny, Josefa (11) a Toníčka (9).

Ze současného manželství s Ludmilou má dcerku a malého syna. Šafránková a její nová snacha si ale údajně příliš nepadly do noty. Prý se jí víc líbila Josefova první manželka. To v jejich rodině pochopitelně zavinilo rozbroje a hádky, což každého jen zbytečně stresuje.

Šlo o peníze?

Šafránková s Abrhámem byli v minulosti šťastní, že se jejich syn provdal za Denisu. Pocházela ze zámožné rodiny. Jejich syn tak měl život naprosto bez starostí a o finance si nemusel dělat nikdy starosti.

Jeho současná žena je sice šéfkou v cukrárně a je skutečně šikovná, nicméně tolik peněz jako jeho exmanželka nemá. Že by právě to byla věc, kvůli které si ji Šafránková hned neoblíbila? Ona sama se tomu brání, ale přece jen by svému synovi přála úplně bezstarostný život.

Nicméně to nejde a každý má čas od času nějaké starosti. To, že se jí její nová snacha příliš nezamlouvá, se pochopitelně svěřila jak svému synovi, tak svému manželovi. Oba dva ji nechápou a často se kvůli tomu ostře hádají. Její syn se pochopitelně své ženy zastává a Libuščin manžel ženě radí, aby jí dala šanci.

Nebude vídat vnoučata?

Josef Abrhám mladší je z chování své maminky prý velmi frustrovaný. Nechce, aby byli rozhádaní, ale bohužel to prý jinak nejde.Je rád, že má na své straně alespoň svého otce, a doufá, že časem maminka přijde na to, že se v jeho ženě mýlila. Manžel Šafránkové to nemá lehké, u nich doma prý převládají hádky, přitom on se jí to jen snaží vysvětlit.

Vypadá to, že si Šafránková sama ničí vztahy v rodině, a to nejen se svým mužem, ale i pouto se synem zesláblo. Pokud jeho žena nezmění názor a nedá snaše šanci, nebudou ji prý s dětmi chodit navštěvovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden