Moje sladké tajemství

Vzteklá kvůli nevěře

Je prý kliďas. Pokud jí partner nezahne.

Herečka a maminka tří dětí Petra Hřebíčková (42) přiznává, že se dokáže pěkně vzteknout a občas se v ní probouzí cholerik. Rodičovství je prý perfektní prověrka a zkouška, jak se projeví i dosud skryté charakterové vlastnosti člověka.

Tvrdí, že dlouho bývala typ, který je naštvaný potichu. Mlčela, dusila to v sobě a čekala, až to přejde. Jenže ji to dost bolelo a nedělalo to dobře jejímu tělu. Proto nyní nechává své emoce již projít na světlo, samozřejmě v mezích. Třeba do něčeho kopne nebo něčím hodí.

Kráska nechápe, jak někdo může zvládat víc vztahů najednou.

Zrovna nedávno ji rozhodilo jedno téma, které se čím dál častěji objevuje ve společnosti. Různé polyamorní vztahy, tedy milostné trojúhelníky a pětiúhelníky.

„Řada lidí má otevřená partnerství, sex s jinou osobou už vlastně ani nevnímají jako nevěru,“ říká k tématu herečka, která nechápe, kolik se dnes objevuje možností. Baví ji sledovat takovéto nekonveční vztahy, ale pro ni samotnou je dost složité i soužití ve dvou. Věří na dlouhodobý vztah dvou lidí.

Partner Matěj Dadák by měl na zálety radši zapomenout.

Kdyby se jí něco takového jako nevěra nebo něco podobného stalo, asi by to dlouho neudržela v tajnosti. Sama si něco takového neumí a ani nechce představovat. Nic zlého jí nepřejeme, ale kdyby jí muž zahnul, budeme mít na scéně pořádně šťavnatou aféru.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden