Yvetta Blanarovičová: Proč s ní žádný chlap nevydrží?

Nesnese po svém boku skoro žádného muže!

V poslední době se Yvettě Blanarovičové (54) dlouhodobé vztahy vyhýbají jako čert kříži. Do svazku manželského vstoupila v minulosti pouze s Pavlem Tomanem (61), se kterým přivedla na svět svého jediného syna Matyáše (30).

Deset let pak ještě žila s podnikatelem Janem Mlezivou (64), který ji prý podváděl a měl ji i psychicky týrat. V poslední době sice ještě zažila pár známostí, ovšem žádná z nich údajně neměla dlouhého trvání.

Naposledy se mluvilo o tom, že někoho má, v závěru loňského roku, ovšem ani tady to nevyšlo.

Nerada mění své zásady

Možná to ale není jen vina mužů. Yvetta se totiž neumí ve vztahu podřizovat a kdo nechce být na její vlně, toho bez kompromisu odkopne jako kus hadru.

„Pokud je jeho dráha jiná než moje, pak v tom nemá smysl pokračovat,“ svěřila se Blanarovičová s tím, že v takovém případě raději muže pošle k vodě.

Raději konec než hádky

I když by se mohlo zdát, ze je Yvetta temperamentní ženou i ve vztahu, opak je pravdou.

Je prý tou, která se snaží být věčně klidná. Hlavně ji pak nebaví hádky, bez kterých se přitom žádný vztah neobejde a často v něm dokonce dokážou pročistit vzduch. To ale nejspíš Yvetta nechce vidět a raději žije v dokonalém světě, ve kterém možná harmonické vztahy bez věčného dohadování existují, ale pro jistotu do něj skoro nikoho nepouští.

reklama
reklama