Yvetta Blanarovičová radí, jak na chlapy!

Sama kliku v lásce ale zrovna nemá

Přestože YVETTA BLANAROVIČOVÁ (53) překročila pověstnou padesátku, nouzi o nápadníky z řad o generaci mladších rozhodně nemá. Dokonce by s jedním takovým kolouškem měla nějakou dobu randit.

Tím, že je ale v tomto směru herečka skoupá na slovo, zda je její partner mladší nebo stejně starý, zůstává zatím tajemstvím. Jisté je však to, že si právě díky svým zkušenostem a umem učarovat chlapům, za ní chodí mladé dívky pro rady, jak mají být v tomto směru stejně úspěšné jako právě Yvetta.

Vařečka a postel

Co si tedy holky od Blanarovičové odnesou za cenné rady? „Říkám jim: Děvčata, říkat chlapovi, že neumíte vařit a neustále telefonovat na nějakou službu, aby přivezli pizzu, to každého chlapa omrzí. Naučte se vařit! Ono je dobré je nakrmit, zapálit tu svíčku, držet domov a být výborná v posteli. Důležité je také naslouchat a nemyslet si, že vždycky máme pravdu. Má tady být rovnováha, nesnažit se vybojovávat si nějakou pozici. Tu pozici už žena má jako nositelka rodu, a to je nejdůležitější,“ má jasno herečka, v čem dnešní ženy a dívky dělají největší chybu. A vzhledem k tomu, že jí pánové leží u nohou, jistě není na škodu se jejími dobře míněnými radami řídit. A kdoví, třeba si brzy Yvetta otevře vlastní poradnu, kde jí za rady budou muset dámy platit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden