Yvetta Blanarovičová radí, jak na chlapy!

Sama kliku v lásce ale zrovna nemá

Přestože YVETTA BLANAROVIČOVÁ (53) překročila pověstnou padesátku, nouzi o nápadníky z řad o generaci mladších rozhodně nemá. Dokonce by s jedním takovým kolouškem měla nějakou dobu randit.

Tím, že je ale v tomto směru herečka skoupá na slovo, zda je její partner mladší nebo stejně starý, zůstává zatím tajemstvím. Jisté je však to, že si právě díky svým zkušenostem a umem učarovat chlapům, za ní chodí mladé dívky pro rady, jak mají být v tomto směru stejně úspěšné jako právě Yvetta.

Vařečka a postel

Co si tedy holky od Blanarovičové odnesou za cenné rady? „Říkám jim: Děvčata, říkat chlapovi, že neumíte vařit a neustále telefonovat na nějakou službu, aby přivezli pizzu, to každého chlapa omrzí. Naučte se vařit! Ono je dobré je nakrmit, zapálit tu svíčku, držet domov a být výborná v posteli. Důležité je také naslouchat a nemyslet si, že vždycky máme pravdu. Má tady být rovnováha, nesnažit se vybojovávat si nějakou pozici. Tu pozici už žena má jako nositelka rodu, a to je nejdůležitější,“ má jasno herečka, v čem dnešní ženy a dívky dělají největší chybu. A vzhledem k tomu, že jí pánové leží u nohou, jistě není na škodu se jejími dobře míněnými radami řídit. A kdoví, třeba si brzy Yvetta otevře vlastní poradnu, kde jí za rady budou muset dámy platit.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama