Můj čas na kafíčko

Z bohémského rockera udělala Linda McCartney poklidného farmáře!

Můj čas na kafíčko

Oba dva milovali svoji farmu, byli vegetariáni a užívali lehké drogy.

V letech své největší slávy byli členové skupiny The Beatles jako utržení ze řetězu. Paula McCartneyho pak zkrotila láska k americké fotografce Lindě (†56).

Sláva The Beatles netrvala příliš dlouho, ovládli především šedesátá léta, než se skupina rozpadla. Šílel po nich ale celý svět. Milióny fanynek by daly cokoliv za to, aby mohly s některými z členů strávit noc, a oni toho uměli využívat. Paul McCartney (79) si v tomto směru také nedělal starosti.

Pět let měl jako stálou partnerku herečku Jane Asher (76), ale milenky za tu dobu by asi nikdy nespočítal. S Jane byl sice zasnouben, současně u něho ale bydlely jiné dívky a s některými jezdíval i na dovolenou. Partnerka to dlouho snášela, nakonec se

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden