Z čeho má Krbová až panickou hrůzu?

Strach a zoufalství! Přesně to teď zažívá hvězda nekonečného seriálu Ulice Ljuba Krbová (59). Rodina je pro ni totiž na prvním místě. A setkat se po letech s vrahem a zároveň manželem její nevlastní dcery Robertem Neffem Novákem (47) si stále neumí představit.

Brzy se ale tyhle noční můry můžou stát skutečností! Soud se totiž co nevidět chystá osvobodit vraha Ireny Neffové (†28), dcery Ljubina třetího muže spisovatele Ondřeje Neffa (72). „Je to velmi pravděpodobné. Myslím, že to tak bude,“ prozradil Ondřej.  Sotva se přehnala nejhorší vlna smutku, děsivé beznadějné vzpomínky na její brutální uškrcení kabelem z roku 2008 zase ožívají! Ljuba si navíc vždy přála mít velkou rodinu, ale místo toho o jednoho člena přišla. Jak se s nepříjemnou vzpomínkou vyrovná?

Brali se hlavně aby zapomněli na hrůzu, která je potkala.

Musí hlavně chránit svou rodinu

Vypadá to tak, že pomalu skončí bezstarostná doba jejího oblíbeného cestování, fotografování a zahradničení a opět se do jejího života nastěhují velké obavy. Nebo tomu bude přesně naopak? Bude se snažit usměvavá herečka ochránit svou rodinu tak, že je odveze někam hodně daleko, kde na ně prsty nelítostného vraha nedosáhnou? S dlouhými cestami všude po světě mají totiž s manželem své bohaté zkušenost. Budou se nakonec muset po dvanácti letech Ljubina působení v seriálu její obdivovatelé smířit s tím, že jí na obrazovkách jen tak neuvidí?

Předstírat umí dobře!

Možná že si Ljuba oddychne, až opustí několikaletý kolotoč za seriálovou klapkou. I když ho brala jako místo, kam patří, řešila poslední dobou dost ošklivé problémy. Nevěra seriálového manžela Bedřicha alias Adriana Jstrabana (48) ji dohnala až k psycholožce a vyústila v pořádný záchvat. „Bylo to namáhavé a nepříjemné. Musela jsem si tu situaci pustit do sebe,“ přiznala. Takže na ni všechno působilo i v soukromém životě. Bylo to na ní poznat? „Já jsem herečka už docela dlouho, takže jsem se dostala do dramatických situací. Mnoho věcí neumím, ale zvládnu je celkem dobře předstírat,“ práskla na sebe Ljuba. Má to podobně i v jiných oblastech manželského života? Teď bude muset bohužel řešit daleko důležitější věci! Jak se s tím oblíbená seriálová herečka popere? Semkne se rodina ještě víc dohromady, nebo to bude naopak?

reklama
reklama

Komentáře