Staré dobré časy

Z církevní školy vyšla žena k hříchu zrozená

Staré dobré časy

„Alain Delon vypadal dobře, to ano. Ale tak vypadá i prádelník z doby Ludvíka XVI. v mé ložnici. Komunikace s ním ale nebyla o moc lepší.“

Ve svém životě toho Brigitte Anne-Marie Bardot (87) stihla opravdu dost. Její postelí prošly desítky nejkrásnějších mužů světa. Je podle ní pojmenovaná podprsenka. A Francouzi ji zvolili za symbol krásy, okouzlující Marianne.

Podle přátel byla podstatnou část svého života divoká a nespoutaná. Zjevně si tím kompenzovala své dětství, v němž mnoho svobody nepoznala. Hlava rodiny, bohatý lotrinský obchodník Louis „Pilou“ Bardot si zakládal na tom, že jemu i jeho ženě Anne-Marie „Toti“ Mucel dcery Mijanou a Brigitte vykají. A zcela podle pravidel platných v tehdejší nóbl společnosti rodiče děvčatům zajistili

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden