Můj čas na kafíčko
Z filmové svůdnice je dnes sýrařka!
Z filmové svůdnice je dnes sýrařka!

Rusovlasá herečka Anna Kameníková (26) vypadá jako porcelánová panenka, ale svými osobitými prohlášeními se vymyká jakékoliv škatulce.

Herečka na sebe upozornila už jako šestnáctiletá v roli sexuálně zneužívané dívky v snímku Nevinnost, za kterou byla nominována na Českého lva. Nedávno doslova očarovala diváky v seriálu Božena.

Tu ztvárnila spolu s herečkou Aňou Geislerovou (44). Natáčení pěkně žhavých erotických scén s Janem Nedbalem (30), který hrál její lásku Václava Bolemíra Nebeského, vzbudily pořádný rozruch, Jak prozradil herec, na povzbuzení si prý předtím dali sklenku whisky, aby se nestyděli.

S manželem Janem Kameníkem (30). Anna Kameníková (26) Dlouhým vlasům dala sbohem. Teď nosí ježka!

Utajila svoji svatbu!

Před třemi lety se Anna nečekaně a tajně vdala po pouhé čtyřměsíční známosti za Jana Kameníka (30), mladého hudebníka, který si říká Stouny. Předtím chodila dlouho s přítelem Tomášem a prohlašovala, že právě on je muž jejího života. Krátce po rozchodu s ním pak randila i s hercem Zdeňkem Piškulou (23), který je dodnes jejím nejlepším kamarádem.

Anna je známá svéráznými názory na život. Slečna, která mění barvu vlasů tak často jako chameleon, překvapila prohlášením, že děti rozhodně nechce. „Důvody, proč mít děti, mi přijdou divně sobecké, když je nás na světě sedm miliard,“ vysvětluje. „Nevím, proč bych teď měla chtít dítě. Je to asi stejné, jako proč bych měla chtít kočku…“ říká.

Pravda, která nebolí

Největším kritikem je pro ni její muž. „Vím, že Honza mi nebude mazat med kolem pusy, takže důvěřuji tomu, co mi říká. Samozřejmě mi záleží i na názoru mé mámy, ale té se líbí všechno, co točím,“ říká o své matce Jitce Asterové (61). Jak se manželovi líbila jako Božena?

„Samozřejmě měl milión připomínek, ale řekla bych, že byl spokojen. Jako herečku mne uznává a nikdy by mi asi neřekl, že jsem byla příšerná.“ Impulzivními činy je divoká Anna pověstná. A tak se teď herečka rozhodla, že si dá na čas od herectví pauzu. Aby měla čistou hlavu, teď pracuje v sýrárně.

Související články
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
Pustila si Obermaierová do života nového muže?
premium
Tvrdila, že peníze za natáčení seriálu Ulice ji drží nad vodou. Jenže o část z nich Jaroslava Obermaierová (78) podle všeho přijde. Možná i proto se povídá, že si našla kamaráda, se kterým je jí dobře. Vposlední době podle mnoha lidí viditelně přišla o svoji pověstnou energii. Jaroslava Obermaierová (78) byla bez nálady. Asi za […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz