Z jejich romantické pohádky se přes noc stala tragédie

Na svoje první setkání ani jeden z nich nikdy nezapomněl. Poprvé se spatřili v pražské kavárně Hybernia. Tehdy byli ještě děti. Evě bylo pouhých šestnáct, Josefovi, kterému nikdo neřekl jinak než Pepíček, sedmnáct.

Krásná dívka mladíčka okouzlila na první pohled. Všechno má ovšem svůj čas. Podruhé se setkali v době, kdy talentovaná Eva dorazila na přijímací zkoušky na DAMU, kterou Josef Zíma (88) už navštěvoval. A jako zástupce studentů seděl v přijímací komisi.

Div že mu nevypadly oči, když krásnou Evu znovu spatřil. Chodit spolu začali hned za studií. A když se Zíma těšil ze slávy, kterou mu přinesla postava dobrotivého Radovana, byla už i Klepáčová

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden