Můj čas na kafíčko

Z natáčení vezli Dvořáka rovnou do nemocnice!

Charismatický herec a škodolibý čert pokušitel Uriáš z pohádkového hitu Anděl Páně Jiří Dvořák (50) měl na konci roku opravdu namále a dokonce zrušil veškerou svoji práci! Jiřího navíc museli odvést přímo z placu uprostřed natáčení! Měl totiž nesnesitelné křeče do břicha a nemohl dýchat.

Do nemocnice ho tak přivezli ještě v kostýmu čerta, takže tím vyděsil všechny v čekárně, jak sám vzpomíná. Stály za nečekanými zdravotními problémy hercovy potíže s jícnem nebo spíš zdlouhavé náročné scény v závějích sněhu?

Postará se o něho mladá přítelkyně?

Herec Jiří Dvořák je sice čerstvý padesátník, ale rozhodně ještě nepatří do starého železa! To potvrzuje i to, že si Jiří našel přítelkyni Jitku Randárovou (28), která je o celých jednadvacet let mladší než on. Byla by se o svého miláčka schopná postarat, až mu bude nejhůř? Sám Dvořák o jejich kvalitách nepochybuje. „Jitky si vážím, protože to není žádná pipina. Je to kvalitní člověk, který to má v hlavně srovnané. Má myšlení zralého člověka, toho si cením,“ popisuje svoji novou drahou polovičku herec, který už poznal zklamání v manželství s bývalou partnerkou herečkou Bárou Munzarovou (45), se kterou má krásnou dospívající dceru Aničku (14). Nechá se ale Jiří od nové přítelkyně přemluvit k dalšímu potomkovi?

V roli čerta si získal spoustu nových ctitelek.

O dalším dítěti nechce ani slyšet!

Stane se Jiří Dvořák dvojnásobným otcem? Zatím to tak rozhodně nevypadá! Jirka ale tuší, že jeho mladé přítelkyni začínají tikat biologické hodiny a možná už touží po svém vlastním miminku. Nechá se nakonec ukecat? Nebo si bude tvrdohlavě stát za svým za cenu, že ho Jitka pošle k vodě? „Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, ale když si to tak vezmu, i kdyby se to povedlo hned teď, tak by mě v pětašedesáti čekalo řešit problémy teenagerů. Nevím, jestli bych na to měl. Kvůli ženě možná, ale vztah je o dvou lidech,“ brání se pohledný herec. A s humorem dodává, že nevidí důvod, proč by si měl vytvářet svoje vlastní vnuky. Pramení snad tenhle ostych ze špatných vzpomínek na dětství a dvou rozvodů rodičů? Jak tohle dopadne se uvidí až časem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden