Moje sladké tajemství

Z nemoci své dcery je strachy bez sebe!

Rozhodl se, že začne Aničku léčit sám. Jakou léčbu jí naordinoval?

Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Anna Slováčková (24) bojuje statečně bojuje s rakovinou prsu. Během léčení je jí oporou celá rodina. Největší strach o ní má nejspíš tatínek Felix Slováček (77).

Dělá pro její zdraví první poslední

Tomu dokonce nestačí, že má tu nejlepší možnou lékařkou péči, ale snaží se jí také pomoci sám trochu jinou cestou. „Táta mě zásobuje různými potravinovými doplňky. Byla jsem v jeho péči.

Kmenovými buňkami, houbami, placentou. Věřím tomu, že to určitě pomůže,“ nechala se herečka slyšet. A sama se netají tím, že je fanynkou západní medicíny a také účinků alternativní léčby.

Podle ní spousta nemocí vzniká na základě psychiky a právě proto přemýšlí o různých duševních cestách. Podle posledních výsledků má být Slováčková už zdravá, ovšem stále prochází další fází léčby.

Poté, co jí vypadaly vlasy, změnila image.

Bojuje seč jí síly stačí

Má za sebou medikaci ve formě další chemoterapie v prášcích. „Doufám, že stačilo jen jedno kolo a nebude se to opakovat,“ říká herečka. A byla by moc ráda, kdyby už to konečně bylo za ní a mohla za celou rakovinou udělat tlustou čáru.

Jak je to s jejím zdravím doopravdy?

Zvláštní ale je, že už poměrně dlouho tvrdí, že je zdravá a přitom stále podstupuje nějakou léčbu. A začínají si toho všímat i její příznivci. „Slováčková je furt zdravá a furt se léčí.

To mi nějak nehraje,“ objevilo se v jedné z internetových diskuzí. Že by tak snad Anička něco před veřejností tajila a objevily se třeba nějaké nepředpokládané komplikace? Doufejme že nikoli a pouze se snaží být ve své léčbě co nejvíc důkladná, aby už měla všechno konečně za sebou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden