Z přelétavé ženy vzornou manželkou

Dnes si rodačka z Jeruzaléma NATALIE PORTMAN (41) své soukromí dobře střeží, ale bývaly doby, kdy se svými milostnými partnery ochotně chlubila.

Spolu s rodiči se z rodného Izraele Natalie Portman (41) přestěhovala do Spojených států amerických, když jí byly tři roky. Od dětství chtěla být herečkou a stejně tak byla přesvědčenou vegetariánkou, protože jako holčička viděla na lékařském kongresu, kam doprovázela tatínka lékaře, operaci na kuřeti.

Z náruče do náruče

Její rodina se i v Americe hlásí k tradiční židovské víře, takže bylo trochu překvapující, když půvabná herečka ve svém mládí střídala jednoho partnera za druhým, a navíc se s nimi

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden