Z první práce vyhodili Adélu Gondíkovou pro neschopnost!

Původně chtěla být zdravotní sestrou nebo učitelkou

Herečku a moderátorku Adélu Gondíkovou (46) si už léta spojujeme hlavně s jejím bratrem Daliborem (45), se kterým má opravdu nezvykle silné pouto. V jejím životě ale hráli důležitou roli i další muži.

Na své dětství v Sokolově vzpomíná Adéla Gondíková (46) ráda. Tenkrát by jí ale ještě vůbec nenapadlo, že se stane herečkou. Byla prý dokonce tak plachá a stydlivá, že se bála i na ulici pozdravit, aby neslyšela svůj hlas.

Když si představovala, čím se stane v dospělosti, viděla se jako zdravotní sestru nebo učitelku ve školce. K hereckému řemeslu jí inspiroval příklad o tři roky staršího bratra Dalibora (50), který odjel studovat konzervatoř do Prahy. Sourozenec tak hrál v životě Adély

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden