Můj kousek štěstí

Z velké lásky Hybnerové a Rašilova se nečekaně zrodila upřímná nenávist

Můj kousek štěstí

Platili za jeden z nejpevnějších párů v showbyznysu a nikdo netušil, že se na pozadí odehrává drama, které je nakonec tolik znepřátelí.

Žili spolu, pracovali, vychovali dvě dcery. Společnými silami vybudovali také rodinnou farmu, a zdálo se, že to jejich vztah jen posílilo. Opak byl ale pravdou. K velkému překvapení všech přišel rozvod.

Jak už to tak někdy bývá, i ta sebevětší láska může jednoho dne skončit. To je bohužel také případ Vandy Hybnerové (55) a Saši Rašilova (51). „Po problémech v manželství, které bylo krásné a šťastné, kdy jsme vybudovali rodinu a všechno, co k ní patří, přišla krize,“ nechal se v roce 2014 slyšet herec.

Bylo to tehdy o to horší, že nešlo o žádný poklidný rozchod, nýbrž o tichou nenávist, kterou trpěli nejen herečtí manželé, ale hlavně jejich dvě dcery. Dnes už spolu dovedou vycházet, což

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden