Moje šťastná hvězda

Z velkého přítele se vyklubala osudová láska

Moje šťastná hvězda

S mužem svého srdce se potkala v době, kdy jí bylo hodně těžko a už ani nedoufala, že by našla někoho, kdo jí vykouzlí úsměv na rtech.

Vše, co JANA HLAVÁČOVÁ (84) v životě dělala, stálo za to. Navíc je také ženou, která zastává hluboké rodinné hodnoty a prožila neuvěřitelných 54 let po boku LUĎKA MUNZARA (†85).

Narodila se do rodiny nadšeného ochotníka, který měl docela civilní povolání ministerského úředníka a později knihovníka – nicméně divadlo pro něj znamenalo celý svět. Lásku k němu probudil i v Janě Hlaváčové (84) a také v její mladší sestře Daně (77), takže se vlastně nemůžeme divit, že se z obou dívek staly profesionální herečky.

Do života jí zasáhla smrt

Jana sice vystudovala gymnázium, ale od dětství měla jasno, že půjde na DAMU. První herecké zkušenosti na pražských jevištích sbírala ještě jako středoškolačka, kdy vystupovala v malých roličkách.

Po akademii nastoupila do svého prvního angažmá v plzeňském Divadle J. K. Tyla, kde se také poznala s prvním manželem, hereckým kolegou Jiřím Michným (†34), otcem její dcery Terezy (59). Rodinná idyla ale neměla dlouhého trvání, protože

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden