Za drsným rozvodem Ivany Andrlové stála pravděpodobně oboustranná nevěra!

Dobře zná svá slabá místa, třeba to, že dokáže být až přehnaně impulzívní!

Ke slávě přišla Ivana Andrlová (59) doslova přes noc a užívala si ji celé své mládí. Místo pohádkových princů si vzala dvakrát rozvedeného staršího muže a později toho litovala!

Některé herecké začátky bývají obtížné. Adeptky na slávu začínají u malých rolí a doufají, že jednou přijde nějaká přelomová. Ivana Andrlová (59) měla ale neuvěřitelné štěstí v tom, že ta její přelomová role přišla dokonce ještě dřív, než začala studovat na konzervatoři!

Dvojnásobně šťastný den

Ivana pochází z východních Čech, vyrůstala v Chocni. Herectví jí v dětství nijak zvlášť nepřitahovalo. Chodila sice do Lidové školy umění na piáno, zpěv a tanec, ale připravovala se na to, že až bude velká, stane se třeba učitelkou jako její maminka. O všem se rozhodlo na jednom konkurzu. V Československé televizi se připravovala inscenace Podnájemníci. Ivana, která mezitím dělala zkoušky na konzervatoř, se na konkurz dostavila a zaujala. Bylo rozhodnuto, že sestru Jaromíra Hanzlíka (72) si zahraje právě ona. A aby její radost mohla být dvojnásobná, tak přesně v den, kdy se o svém úspěchu dozvěděla, přišlo jí i potvrzení

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama