Konečně se zdá, že se jí zase začíná dařit. Zpěvačka Monika Absolonová (48) se po náročném období, kdy řešila nepříjemný rozchod a péči o dva syny, opět usmívá.
A všímavým fanouškům neuniklo, že zpěvačka poslední dobou vypadá o poznání plnější než dřív. Spravila se. A zatímco někdo by to mohl považovat za problém, v jejím případě je to spíš naopak – je to signál, že konečně našla klid a snad i novou lásku. Dříve se stresem doslova ztrácela před očima.

Toužila po lásce
Mluví se o tom, že po jejím boku stojí nový muž. Zatím se drží v ústraní a Monika ho ještě veřejně neukázala, ale podle jejího blízkého okolí má jít o několik let staršího partnera, který ovšem nepatří do světa showbyznysu. Právě to jí prý velmi vyhovuje. Může si ho držet v soukromí, bez tlaku médií. A možná i díky tomu nyní Absolonová působí uvolněněji, vyrovnaněji a šťastněji než v posledních letech.
Změna je vidět
Ta se nesla ve znamení ostré soudní bitvy s bývalým hokejistou Tomášem Hornou (44) o jejich dva syny. Není divu, že z toho byla Absolonová vyčerpaná natolik, že si na novou lásku chvíli počkala.
A ať už za jejím úsměvem stojí další vztah, nebo jakákoli jiná změna, je jasné, že nový životní start jí svědčí. Plnější tváře, spokojený úsměv a pohoda, která z ní vyzařuje, dávají tušit, že zlé časy jsou snad definitivně za ní. A my jí to můžeme jen přát.