Můj kousek štěstí

Žárlit je přirozené, říká herec Martin Dejdar. Recept na šťastné manželství?

Můj kousek štěstí

Několikrát si sice sáhli až na samé dno, ani to je ale nedokázalo zlomit. Vzájemně jsou si oporou a doufají, že to tak bude i nadále.

Když ji poprvé spatřil, hned se do ní zamiloval. Herec si ale musel počkat dlouhé měsíce a přetrpět několik ponížení, než mu krásná Daniela podlehla. Dnes už si bez sebe neumějí život představit.

Sympatický herec a komik patří už přes tři desítky let k našim nejvyhledávanějším hvězdám. Martin Dej­dar (57) se rád pouští do nových výzev, a to nejen po herecké stránce, baví ho také podnikání, které mu sice nejednou přineslo problémy, on však razí heslo, že by se nic nemělo předem vzdávat.

Za to, jak je úspěšný a jde stále z role do role, ale vděčí hlavně své milované manželce Daniele (52), s níž v loňském roce oslavil třicáté výročí. Byla to ona, kdo ho podržel, když mu nebylo zrovna do zpěvu, a byla to také ona, kdo s hercem

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden