Za svoje úspěchy vděčil Karel Gott nejen talentu, ale i ženám!

S Jitkou Svobodovou prý kdysi nevylučoval ani možnost svatby.

Zlatý slavík Karel Gott (†80) byl velkým romantikem. Už od začátku jeho kariéry ho ovlivňovaly ženy. Jeho náručí jich prošly stovky. Bral si z nich inspiraci, kterou pak miliónům jiných žen vracel v krásných písních.

Svoji první lásku Karel Gott (†80) oklamal. Ne snad tím, že by ji s někým podvedl. Jednalo se o cit platonický, když trávil jeden rok na učilišti v Chebu. Dívce jménem Vlasta ale tehdy namluvil, že studuje herectví. Nakonec se to prozradilo.

Vlasta mu ale odpustila a smutný Karel se chodil toulat po okolí města. Přitom mu nastydly ledviny a musel se tak vrátit do Prahy. Nebýt toho, kdo ví, jak by se jeho život dál odvíjel. Vlasta se s ním pak před odjezdem přišla rozloučit a

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden