Moje sladké tajemství

Za svým bezstarostným úsměvem skrývá bolestné vzpomínky

Moje sladké tajemství

Smrt tatínka ji velmi zasáhla. Ona a maminka tehdy k sobě ještě víc přilnuly a staly se z nich doslova životní kamarádky.

Sympatická Dana Morávková (51) má pověst milé dámy, která se snese s každým. Navíc i její osobní život vypadá jako reklama na štěstí. Nikdo však vlastně neví, jaká je její pravá tvář.

Vždy usměvavá Dana Morávková (51) může už teď plným právem hovořit o tom, že svůj dosavadní život nepromarnila. To patrně souvisí s její povahou, kterou už od dětství formovaly krasobruslařské tréninky a předčasná smrt jednoho z rodičů.

Velké trápení?

Tyto nelehké životní okolnosti nejspíš způsobily, že z drobné nadané dívky vyrostla během několika příštích let ambiciózní herecká profesionálka a zkušená obchodnice.

Protože herečka v posledních letech doslova zdomácněla na televizních obrazovkách jako sympatická lékařka Zdena Suchá z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, její fanoušci se domnívají, že ji velmi dobře znají. Jenže Dana si nenápadně udržuje velký odstup mezi sebou a publikem.

O jejích skutečných pocitech a trápeních tak většina veřejnosti nemá ani tušení. Morávková se na veřejnosti ukazuje vždy s perfektně upravenou tváří a profesionálním úsměvem. To vše je ale patrně maska, za kterou skrývá

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden