Za svými fanoušky klidně pojede až na kraj světa

I v tom nejtěžším období drželi všichni při sobě jako milující rodina. Brzy se tak vše v dobré obrátilo.

Herce Miroslava Donutila (69) je všude plno. Těžko uvěřit, že brzy oslaví sedmdesátku, a že ani toto významné jubileum ho nedonutí zvolnit. Svou práci totiž miluje a pro potlesk by se rozdal.

Uplyne jen pár dní a jeden z našich nejúspěšnějších herců Miroslav Donutil (69) oslaví krásné sedmdesáté narozeniny. Jak ale sám říká, ani toto významné jubileum ho nedonutí polevit v práci. Miroslav si prý sice každý rok slibuje, že zvolní a že se už konečně naučí odpočívat. Jenže obvykle zůstane jen u těchto nesplněných předsevzetí.

Diář plný až k prasknutí

Donutil stále naplno pracuje, diář má plný až k prasknutí, a pořád dostává nové a nové nabídky. Většina z nich je prý tak krásná a lákavá, že je ani při nejlepší vůli nedokáže odmítnout. Není divu, že se občas setká i se závistí, a že někteří jeho kolegové dokonce tvrdí, že je přinejmenším nenasytný.

Jenže Miroslav už dávno nemusí řešit finance a svou práci zkrátka miluje. Dokud cítí, že ho diváci chtějí, má motivaci pokračovat. A tak pořád zkouší a natáčí a neustále se někam

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře