Za svými fanoušky klidně pojede až na kraj světa

I v tom nejtěžším období drželi všichni při sobě jako milující rodina. Brzy se tak vše v dobré obrátilo.

Herce Miroslava Donutila (69) je všude plno. Těžko uvěřit, že brzy oslaví sedmdesátku, a že ani toto významné jubileum ho nedonutí zvolnit. Svou práci totiž miluje a pro potlesk by se rozdal.

Uplyne jen pár dní a jeden z našich nejúspěšnějších herců Miroslav Donutil (69) oslaví krásné sedmdesáté narozeniny. Jak ale sám říká, ani toto významné jubileum ho nedonutí polevit v práci. Miroslav si prý sice každý rok slibuje, že zvolní a že se už konečně naučí odpočívat. Jenže obvykle zůstane jen u těchto nesplněných předsevzetí.

Diář plný až k prasknutí

Donutil stále naplno pracuje, diář má plný až k prasknutí, a pořád dostává nové a nové nabídky. Většina z nich je prý tak krásná a lákavá, že je ani při nejlepší vůli nedokáže odmítnout. Není divu, že se občas setká i se závistí, a že někteří jeho kolegové dokonce tvrdí, že je přinejmenším nenasytný.

Jenže Miroslav už dávno nemusí řešit finance a svou práci zkrátka miluje. Dokud cítí, že ho diváci chtějí, má motivaci pokračovat. A tak pořád zkouší a natáčí a neustále se někam

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden