Můj čas na kafíčko

Zabila se Iveta Bartošová na manželovy narozeniny úmyslně?

Můj čas na kafíčko

Požádal ji o ruku krátce po jejím propuštění z psychiatrické léčebny.

Posledním mužem, po jehož boku prožila zpěvačka Iveta Bartošová (†48) závěr života, byl majitel bezpečností agentury Josef Rychtář (65).

V životě Ivety Bartošové (†48) sehráli muži většinou spíš zápornou roli. Otec byl alkoholik a spekulovalo se dokonce o tom, že ji zneužíval, což se ale nikdy plně neprokázalo. Petr Sepéši (†25), s nímž vytvořila oblíbenou pěveckou dvojici a začala tak svoji kariéru, se stal jejím prvním milencem.

Rozhodně si ale na věrnost nepotrpěl a bral jejich vztah víc jako pracovní než citový. Podváděl ji téměř před jejíma očima. Tragicky zahynul a Iveta se zhroutila. Poté, co se vzpamatovala, pokračovala úspěšně ve zpívání, ale partnera na celý život, který

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden