Začala být posedlá prací

O BÁŘE JÁNOVÉ (31) se říká, že má raději práci než muže. Ukázalo se, že je to pravda. Znamená to snad, že už zůstane nadobro sama?


Seriál Slunečná změnil Báře Jánové (31) život. A to doslova. Jak už se ví, právě primácký projekt je nejspíš jeden z těch hlavních důvodů, proč se rozešla se sympatickým barmanem Vítězslavem Bečkou (26), se kterým byla několik měsíců.


Údajně mu mělo vadit, že se mu málo věnuje, je neustále na natáčení a doma nemluvila prý o ničem jiném než jen o intimních scénách s jejím hereckým milencem Lukášem Langmajerem (40).


S hereckým kolegou Lukášem Langmajerem (40).

Co udělala špatně?

Na toho měl dlouhou dobu žárlit. Nikdo se mu ale nemůže divit, když s ním Bečku ve své podstatě srovnávala. Pár týdnů po nečekaném rozchodu si Bára údajně našla tajného milence, se kterým se do dnešního dne na veřejnosti neukázala.

Ví se ale, že se jedná o bohatého a vlivného podnikatele, který řídí hned několik firem nejen u nás, ale i u sousedů na Slovensku. I když by se mohlo zdát, že spíš on nebude mít čas na Báru, vše bylo naopak. Říká se, že už spolu nejsou, protože se kvůli jejímu natáčení a dalším projektům skoro neviděli.

I její přátelé se mají nad jejím chováním dost podivovat. Dřív taková podle nich vůbec nebyla. Začíná být na práci závislá a to není dobře. To, že tráví svůj čas většinou na natáčení, je také jeden z mnoha důvodů, proč herečka neustále hubne.

Nepřipadá si krásná

S váhou zápasí už od školních let. „Na základní škole se mi smáli, neboť jsem zkrátka byla až moc hubená. I dnes na mě mnoho lidí kouká a říká mi, ať se najím,“ řekla se slzami v očích. Je to nejspíš tím, že se nestravuje pravidelně a je v neustálém stresu.

Jak sama prozradila, neumí odpočívat, raději pracuje. Potom se ale nemůže divit, že s ní nikdo nevydrží. Snad si brzy uvědomí, že kariéra není všechno. Také už má nejvyšší čas na pořízení potomka. Snad dá na rady svých přátel a konečně trošku přibrzdí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden