Začala Patrasová znovu pít kvůli další manželově nevěře?

Všichni z jejího okolí tuší, že by se měla léčit. Nevypadá to ale, že by si Patrasová problém uvědomovala. Jak to s ní nakonec dopadne a kdo ji zachrání?

Když se nedávno FELIX SLOVÁČEK (79) vrátil k DAGMAR PATRASOVÉ (66), zdálo se, že jim společně bude opět dobře. Bohužel opak je pravda. Proč se poslední dobou herečka znovu utápí v alkoholu?

Není to tak dávno, co saxofonista Felix Slováček (79) opustil svou letitou milenku Lucii Gelemovou (39) a vrátil se ke své manželce Dagmar Patrasové (66). Ta to ocenila, a dokonce společně poskytli médiím i několik rozhovorů.

Vypadalo to na rozvod

Klid v jejich vztahu vydržel ale jen krátce, protože pár dní před hudebníkovými narozeninami Patrasová znovu usedla za volant posilněná alkoholem a nezvládla řízení. Proč opět taková nezodpovědnost? Že by ji Slováček zlobil další nevěrou, anebo jednoduše svůj život

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden