Začala si Holišová románek s kolegou?

Herečku Hanu Holišovou (36), která byla zároveň hvězdou „Tváře“ a herce Tomáše Dastlíka (41) dobře znáte z nekonečného seriálu Ulice. Každý všední den je můžete vidět v roli manželů, Moraváků, kteří mají láskyplné manželství, v němž se řeší problémy stejně jako v každém jiném.

Hana už víc než rok randí s tanečníkem, expřítelem Kamily Nývltové (27), Tomášem Smičkou (29). Dali se dohromady na zkouškách muzikálu Mamma Mia. Tomáš Dastlík má pak novou přítelkyni. Soudě podle toho by asi nikoho nenapadlo, že tyhle dva může pojit něco víc než jen jejich seriálové role. Opak je ale pravdou. Mají k sobě možná blíž než je zdrávo.

Dávná nenaplněná láska

Přiznává to sám Dastlík. Dvojice herců se zná dlouho. Už od studentských let. Chodili spolu na brněnskou JAMU. Právě tam zahořelo srdce seriálového herce láskou k Holišové. „Hanka byla o ročník výš, ale už tenkrát jsme o sobě věděli,“ říká Dastlík s tím, že jeho budoucí kolegyně pro něho byla láskou na první pohled.

Moc se mu prý líbila. Navzdory tomu však nedal svým citům průchod. Oslovit herečku si nedovolil. Vždycky se bavili jako přátelé a nikdy jí nedal najevo, že ji miluje. Proč, těžko říct. Možná si tolik nevěřil, měl pocit, že by jeho vyznání nebylo opětované.

Jakoby tomu ale chtěl osud, aby tihle dva k sobě patřili. Když byli obsazeni do role manželů v seriálu, pochopitelně to opět zažehlo oheň. Teď už je ale situace mnohem složitější…

Podlehne jeho svodům?

Před kamerou často dojde pochopitelně i na partnerské intimnosti, což musí být zvláště pro Dastlíka docela těžké. Krásnou Hanku má zase před sebou, může se jí dotýkat. „Vždycky se k ní přitulím, nosíky máme blízko u sebe,“ tetelí s herec nad milostnými scénami, zároveň ale prý pociťuje zklamání.

Co do erotiky na place, jsou podle jeho slov tak na úrovni páté třídy. Když zhasnou světla kamer, zase jsou si dvěma cizími lidmi. Dastlík lituje, že jejich hrátky nejsou o něco žhavější. Nejspíš by se tak ale stejně nic nezměnilo.

Hanka je šťastně zamilovaná a svého Tomáše by za nikoho nevyměnila. Jinak je tomu ale, zdá se, u jejího hereckého parťáka. Dastlík o svém vztahu říká, že je stále v plenkách a naznačuje, že může být ještě všechno jinak.

Hance by nejspíš podřídil všechno. Což se pochopitelně moc nezamlouvá jeho přítelkyni. Pokud si ji chce ale udržet, raději by si neměl takto pouštět pusu na špacír. U Holišové totiž nejspíš jako milovník neuspěje a mohl by skončit sám.

reklama
reklama