Začala si něco s tanečníkem?

Úspěšná herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) má práce až nad hlavu. I přesto, že má doma malého syna Nathaniela (3), pracovat zkrátka musí.

Hraje v seriálu Slunečná, je porotkyní v show Tvoje tvář má známý hlas a je součástí několika představení v divadle. Do toho všeho ještě několik měsíců trénovala na soutěž Roztančené divadlo, která se konala nedávno.

Jejím tanečním partnerem byl mladý a pohledný choreograf Martin Šimek (28). A začalo to mezi nimi pořádně jiskřit.

Ve vztazích se jí nedařilo

Burešová má sice štěstí v práci, v osobním životě je to ale těžší a sama se tím nikdy netajila. Vztahy se jí až doposud nedařily a sama herečka už přestala věřit, že by si ještě někdy našla někoho, s kým by si rozuměla a kdo by ji miloval.

Její první partner Michael Krásný (36), kterému přivedla na svět Nathaniela, od ní po porodu utekl. Kdyby neměla svoji maminku, která jí dodnes se synem hodně pomáhá, nemohla by nejspíš dělat to, co teď.

Rozchod s druhou velkou láskou Matyášem Adamcem (20) přiznala letos v létě. I když to vypadalo jako nekonečná láska, partneři na sebe zkrátka neměli čas a Adamcovi to asi začalo vadit.

Má pro tanečníky slabost

Taneční soutěž v Divadle na Vinohradech jí tak seslalo samo nebe. Díky tomu poznala Martina. S ním strávila několik měsíců a rozhodně se podle všeho nenudili, což sama na sociálních sítích ráda ukazovala. Padli si do oka a ani jeden z nich se tím netajil.

„Mám toho nejlepšího tanečníka a parťáka,“ chlubí se Eva. Tanečníci ji zřejmě přitahují, i její bývalý zajíček Adamec jím totiž byl. V poslední době si tak nešlo nevšimnout, jak Eva najednou září štěstím.

Začalo se tak říkat, že je zamilovaná až po uši. S Martinem je to zřejmě ještě na začátku, nicméně vypadá to, že to bude láska až za hrob. Snad jim to vyjde a hvězda Slunečné bude mít konečně úspěch i v tom osobním životě. Moc by si to zasloužila.

reklama
reklama