Začala si s kolegou ze seriálu?

S novým partnerem byla už dokonce na romantické dovolené u moře, jeho jméno ale stále pečlivě tají!

Poučena z minulosti, nechala si IVANA JIREŠOVÁ (44) totožnost svého nového partnera pro sebe. Údajně se ale má jednat o jejího seriálového milence a kolegu PAVLA ŘEZNÍČKA (55).

Na první pohled je naprosto jasné, že je Ivana Jirešová (44) zamilovaná. Štěstí z ní doslova sálá, úsměvy rozdává na všechny strany a její potutelný úsměv prozrazuje, že by tentokrát mohl být snad už ten pravý. O koho se jedná, ale herečka úzkostlivě tají.

Co ji k tomu vede? Nechce snad čerstvý románek zakřiknout? Nebo snad jde o někoho známého? Ve hře je údajně její kolega Pavel Řezníček (55), k němuž má nyní Jirešová díky roli v Ordinaci v růžové zahradě 2 velmi blízko.

Promítl se jejich seriálový milenecký vztah i do soukromí? Pokud ano, nebyli by rozhodně prvním párem, u něhož

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden