Moje šťastná hvězda

Začala toužit po starším muži

Milostných přešlapů už si užila dost, proto se teď chystá změnit taktiku. AGÁTA HANYCHOVÁ (35) měla vždy slabost pro mladé charismatické muže, s tím už je ale asi konec.

Už ji to nebaví. Bývalá modelka Agáta Hanychová (35) si nemůže najít stálého partnera a je o ní známo, že samota rozhodně není nic pro ni. Neustále potřebuje vedle sebe někoho mít, chybí jí nejen láska, ale taky opora.

Do svého posledního přítele Marka Niessnera (32) byla zamilovaná až po uši, ale on ji nakonec stejně opustil. Agáta už zřejmě nechce, aby se to opakovalo, proto má mít teď v plánu zahájit lov na o něco starší muže, než je ona.

Jde jí o peníze?

Nejspíš zjistila, že s mladými hřebečky už jí asi pšenka nepokvete. Možná jsou dobří milenci, ale v jiných ohledech se Agátě zatím nevyplatilo se na ně spoléhat. Proto se měla rozhodnout, že bude lepší, když si najde
někoho, kdo už má něco za sebou, bude to mít v hlavně srovnané a nebude ho děsit fakt, že je Agáta dvojnásobnou maminkou.

Má ale jednu zásadní podmínku, na kterou bude dost přihlížet – muž musí mít lepší dům a lepší auto, než má ona. Doposud totiž většinu svých milenců měla živit ona, protože je celkem slušně zabezpečená.

Modeling už ji sice neživí, ale zato je velmi aktivní na sociálních sítích, kde dělá spoustu reklam. To jí mnohdy vynese víc, než kdyby se věnovala své původní profesi. I ona ale chce, aby ji muž obskakoval a dělal jí radost dárky. A za tím si taky jde.

Maminka jí má pomáhat

A Veronika Žilková (58) v tom má svou dceru velice podporovat. Byla by moc ráda, kdyby si konečně našla pořádného chlapa, který se postará o rodinu. Veronika asi myslí i tak trochu na sebe. Pokud by byl Agátin partner dostatečně movitý, mohl by pomoct i jí.

Žilková totiž nedávno prodala chalupu, aby mohla dceru finančně zajistit, a teď to má mít s penězi nahnuté. A Agáta údajně nezahálí, v hledáčku už má mít jednoho movitého podnikatele.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden