Začali spolu randit?

Už několik týdnů se spekuluje o tom, zda herečka LINDA RYBOVÁ (45) a kuchař ROMAN STAŠA (32) spolu neudržují milenecký vztah. Podle kolegů si opravdu rozumějí a herečka začala zase zářit jako sluníčko.

Teprve nedávno se rozhodlo o vítězi v soutěži MasterChef Česko, kterým se stal Roman Staša (32). Za tu dobu se mu nabídky jenom sypou. Překvapivě ale přišla i ta, kterou vůbec nečekal.

Dostal možnost zahrát si v nekonečném seriálu Ulice. Bývalý hokejista a nyní kuchař se nikdy netajil tím, že je velkým fanouškem pořadu a účinkováním v něm si splnil jeden ze svých snů.

Jak se ale zdá, nezůstalo jenom u jednoho. I fakt, že si zahrál po boku herečky Lindy Rybové (45) pro něj měl být nezapomenutelným zážitkem.

Byla jeho fanynkou

Roman si během soutěže, která se kvůli pandemii protáhla o několik měsíců, získal srdce spousty žen, které mu hojně dávaly na sociálních sítích najevo své sympatie. Staša ale netušil, že mu fandilo i několik známých tváří. Mezi nimi byla prý i krásná Linda. Nyní se konečně mohli poznat více, a jak se ukázalo, moc si rozuměli.

Strávili spolu celý den

„Linda mi se vším hodně pomáhala. Nejsem herec, měl jsem problém si text zapamatovat. Jsem moc rád za zkušenost a za to, že jsem mohl točit s tak skvělými herci,“ prozradil těsně po natáčení Roman.

Kolegové herečky svěřili, že si Roman a Linda celý den až moc užívali. Dokonce mělo dojít i na důvěrný rozhovor. Co si ale ti dva špitali, s tím se bohužel nikomu nesvěřili.

Vynahrazuje si něco?

Je však víc než jasné, že to mezi nimi zajiskřilo, a mnozí si je dokážou představit jako pár. „Roman je fešák a šlo mu to. Moc jim to na té obrazovce slušelo, to se povedlo,“ zněl jeden z komentářů.

Linda si nejspíš vynahrazuje poslední léta prožitá po boku Davida Prachaře (61), která údajně neměla být zrovna podle jejích očekávání. Začne si tedy románek s kuchařem, aby si vynahradila ztracený čas?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden