Zachrání ji z průšvihu nový chlap? Proč je tak vybíravá?

Oblíbená „šílená Heluš“ doufala, že už má díky Ordinaci vystaráno. Teď neví, co s ní bude dál. A na výběr partnera je čím dál náročnější!

Přes všechny řeči o nezávislosti a vlastní cestě je dnes situace hereček bez stálé práce tragická. To platí i o zdánlivě nezdolné Martině Randové (49), jejíž seriál Ordinace končí. Herečka přitom splácí hypotéku a žije s nemocnou maminkou. Stálý partner by se jí teď opravdu hodil…

Mnohý umělec, aniž by to o sobě sám kdy předpokládal, musel nastoupit do manuální profese, skutečně „za vodou“ jich je jen pár. Mezi zabezpečené patří třeba Petr Rychlý (55), který dal herečce Martině Randové (49) kdysi zásadní šanci v pražském Divadle Na Fidlovačce a pak ji doporučil i do Ordinace, ale herečky jsou na tom obecně přece jen hůř.

Taková Bára Štěpánová (61) svými honoráři mocně sanovala svoji pýchu, zadluženou továrnickou vilu v Zákolanech, ta už si práci dávno zoufale hledá, a Petra teprve rozhazuje sítě. Její nevýhodou je, že veškeré její vzdělání tkví v herectví, vždy chtěla být jenom a jenom herečkou – kdysi krátce pracovala z nouze jako servírka, a gastronomie je obor snad ještě zoufalejší.

Skončí snad opravdu u kasy v supermarketu nebo jako doručovatelka České pošty? Nelze pominout ani to, že už není nejmladší. A podle všeho nemá ani našetřeno, protože dost peněz pohltily její loňské plastické operace. Omezující je i to, že údajně nemá

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře