Zachrání krizi Pomejeho a Andrey nemoc?

V maželství zadluženého producenta Jiřího Pomeje (51) a dýdžejky Andrey (28) to poslední dobou moc růžově nevypadá. V médiích se neustále objevují výkřiky, jak je jeden nebo druhý ve vztahu nespokojený a že je rozvod na spadnutí.

Zatímco on se stará o jejich tříapůlletou dceru Aničku a občas vezme nějaký ten menší kšeftík, ona jezdí po hudebních klubech a vydělává peníze. Když si tmavovláska brala producenta, byla přesvědčená, že všechno zvládne, teď ale nejspíš zjišťuje, že si toho vzala na sebe moc.

"Někdy se mi chce brečet z toho, jak to prostě nezvládám. Jak nezvládám kombninovat čas, který chci hrozně strávit prací, protože bych u dýdžejskýho pultu stála hodiny," postěžovala si. "Kmitám mezi pračkou, lednicí, vařením, dítětem a prací a nedokážu ten čas sumírovat," vysvětluje s nářkem.

Není divu, že Andera ze všeho zkolabovala. Skolila ji silná chřipka a skončila na několik dní s horečkami v nemocnici na kapačkách. Ač je to nemilé, zdá se, že to vztahu s Jiřím prospívá. Manžel o ni najednou láskyplně pečuje, vyřizuje za ni pracovní závazky a doma zastane vše.

.. "Snad to bude dobré," doufá Pomeje se starostlivým výrazem. Andreino churavění jakoby dvojici zase sblížilo. Že by tak konečně zažehnali manželskou krizi?.

reklama
reklama

Komentáře