Moje šťastná hvězda

Zachrání manželství Veroniky Arichtevy druhé společné dítě?

Moje šťastná hvězda

I k prvnímu potomkovi ji měl kdysi přemluvit. Bojí se, aby mu neutekla?

Nedávno to vypadalo skoro na rozchod, teď je zase v plánu další dítě. Proč se VERONIKA ARICHTEVA (36) a její manžel BISER (46) najednou tak rozhodli?

Ještě nedávno se hojně mluvilo o tom, že Veronika Arichteva (36) ze seriálu O mě se neboj a její manžel Biser (46) prožívají těžkou krizi. Ze zákulisí natáčení uniklo, že si režisér nebere vůči své ženě servítky. Herečka se sice ohradila, že je všechno ve skutečnosti úplně jinak.

Nyní se však zdá, že na každém šprochu je skutečně pravdy trochu. Zajímavé totiž je, že jen krátce nato, co tyto informace unikly na veřejnost, začala Veronika mluvit o druhém potomkovi. Má být snad další uzlíček štěstí opravdu jen náplastí na

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden