Zachrání manželství, nebo bude rozvod?

Už jednou se musela rozvádět, ačkoli do poslední chvíle nechtěla. A proto udělá herečka vše, aby se to znovu neopakovalo.

Herečka VERONIKA FREIMANOVÁ (67) se prý nerozhodla skončit  v ZOO jen tak. Důvodem má být krize s manželem. Není ale na záchranu vztahu už pozdě?

Už delší dobu se povídá, že se manželství herečky ze seriálu ZOO Veroniky Freimanové (67) a architekta Vladimíra Boučka (68) nachází v těžké krizi. Dlouhodobým problémem mělo být to, že si každý vlastně žije tak trochu svůj život.

Herečka často natáčela a její manžel zase cestoval do zahraničí kvůli práci. Dokonce se i povídalo, že si tam našel milenku. Teď ale udělala herečka velký krok, protože se nechala vyřadit ze seriálu ZOO, aby měla více času. A podle našich informací by ho

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden