Moje sladké tajemství

Zachrání své manželství?

Moje sladké tajemství

Po letech přišla krize, která může vše zničit.

Talentovaná herečka Veronika Khek Kubařová (35) je už dlouho vdaná. Proč tedy s manželem stále otálejí s početím potomka? Možná si ti dva už nerozumí tak, jako na začátku...

Kariéru začala Veronika v Městském divadle v Mladé Boleslavi, kde poznala svého budoucího manžela, režiséra Pavla Kheka (44). Ten ji obsadil do role prostitutky a nejspíš se ve svlékacích scénách osvědčila, protože i v dalším představení ztělesnila lehkou ženu.

Nebo si ji chtěl pan režisér prohlédnout polonahou předtím, než jí udělá návrh? Ať je to jak chce, nakonec spolu začali chodit a v roce 2015 měli svatbu. To už je ale dlouhých sedm let, během kterých se vlastně nic zásadního nestalo. Proč se v průběhu let neposunuli z

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden