Zachránil ji nový chlap před závislostí?

Na mnoho lidí působí Simona Babčáková (45) jako nesmírně sebevědomá žena, ve skutečnosti o sobě ale v minulosti hodně pochybovala. S ustavičnými problémy ji pravděpodobně pomohl až nový partner Jan.

Oblíbená herečka Simona Babčáková (45)měla vždycky obrovský komplex ze svého výrazného nosu. Čím déle však v showbyznysu byla, pochopila, že ji vlastně tenhle její zdánlivý nedostatek dělá pro fanoušky lépe zapamatovatelnou a snad i zajímavou.

Po boku trenéra konečně září štěstím a zdá se, že je z nejhoršího venku.

V okamžiku, kdy si to v hlavě srovnala a našla nového partnera, trenéra Honzu, přišel překvapivý obrat i v její kariéře. Najednou šla z role do role, musela se však smířit s tím, že nikdy nebude hrát žádné krasavice, nýbrž role cynických žen.

Bála se, že se stane závislou stejně jako členové její rodiny.

Babčáková navíc nikdy nebyla takovou tou typickou jemnou dámou, což se odráželo i v jejím soukromí. Prošla si hotovým peklem „Psychické nepohodlí, bolest, traumata, jež jsem si v sobě nesla, mi nevyhovovaly a ten přetlak byl tak velký, že jsem s tím musela začít něco dělat,“ svěřila se herečka se svými problémy.

Velmi dobře ví, co to je trápení a připouští, že si prožila i takové, které ji zcela ochromilo. Umí si proto prý velmi dobře představit, co prožívají lidé, kteří už nechtějí žít. Poprvé se tak na veřejnost dostávají hrůzné detaily z jejího soukromí.

Jak totiž přiznala, sama si těmito stavy prošla, a to dokonce opakovaně!

Přestala polykat hromady prášků

V polykání prášků neviděla prý řešení, proto se rozhodla se vším skoncovat. Rozhodně to ale neznamená, že by byla proti lékům už ze samotného principu! „Chtěla jsem zůstat přítomná a nechtěla jsem být otupělá,“ vysvětluje své důvody.

Je si ale na druhou stranu jistá, že nemusela trpět tak dlouho. Ostatním by poradila, aby se obrátili bez váhání na odborníky, protože ne každý je schopný takové soukromé drama řešit sám. Vděčí mu za to, že je nyní v pořádku? Je ale s podivem, že Babčáková nepropadla v nejtěžších chvílích svého života alkoholu podobně jako jiné osoby z jejího blízkého okolí.

V její rodině, jak sama přiznala, jsou tendence k závislostem všeho druhu velmi silné. Možná, že za velkou psychickou změnou stojí i to, že si konečně našla nového přítele, svalnatého fitness trenéra Honzu.

reklama
reklama

Komentáře