Zachránila ho, když nemohl dál!

Jedná se o pár, který má být dokonalým příkladem toho, že člověk může milovat v každém věku. Je tomu v jejich případě skutečně tak? Jak to vidí herci z Ordinace Zlata Adamovská (59) a její manžel, herec Petr Štěpánek (70)? V jednom z posledních rozhovorů se svěřili, jaké pouto mezi sebou mají! „Láska má spoustu podob,“ řekla Zlata s tím, že v každém věku má člověk jiné priority, podle kterých hledá toho pravého. Má herecký pár stejný pohled na okolní svět? Nelezou si už někdy na nervy? „Ve dvaceti chcete partnera na mejdany, ve třiceti hledáte otce svých dětí, ve čtyřiceti budujete hnízdo a kariéru,“ doplnila s tím, že oni dva si zkrátka rozumí.

Byla jejich svatba z donucení?

V dnešní době lidé žijí na hromádce a nic neřeší. A už vůbec ne nějakou svatbu. Čím to je, že se Adamovská a Štěpánek rozhodli v roce 2013 do toho praštit i ve vyšším věku? Co přesně za tím stálo? „Já jsem se už vdávat nechtěla, ale Petr byl neoblomný. Navíc mě tak romanticky požádal o ruku, že jsem nemohla odmítnout.“ Jejím prvním manželem byl bývalý hudebník Vadim Petrov (61). Poté se podruhé vdala za spisovatele a politika Radka Johna (64), s nímž má syna Petra a dceru Barboru. S tím se rozvedla ihned poté, co na něj prasklo, že má nemanželskou dceru Terezku! Od té doby se s ním nebaví! Je tedy podivuhodné, že se herečka nechala přemluvit a rozhodla se pro tak zásadní krok. A jasno v tom má i Štěpánek „Svatba je pro mne tím nejlepším vyjádřením toho, že to se svou  partnerkou myslím vážně,“ řekl.

Bolest a nečekaná smrt je sblížila

Těsně před koncem roku 2018 zemřela v nemocnici Petrova sestra, Jana Štěpánková (†84). Petr s rodinou její odchod před veřejností dlouho tajil a i pohřeb proběhl v utajení, jen v okruhu nejbližší rodiny. Proč se tak rozhodli, nikdo neví, ale jejich herečtí kolegové byli naštvaní, že se se svou milou kolegyní nemohli přijít rozloučit. Ale jak to vnímá Adamovská? Ta se musela o svého manžela starostlivě starat a pomáhat mu. Údajně na tom psychicky totiž nebyl vůbec dobře. V těchto chvílích naštěstí měli oporu jeden v druhém a pomáhali si navzájem, jak nejvíce to šlo!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden