Zachraňuje Felix Dádu, nebo snad Dáda Felixe?

Chvíli to vypadalo, že jim to po letech zase funguje, jenže opak je pravda.

FELIX SLOVÁČEK (79) sdělil médiím, že je jeho žena závislá na alkoholu, jenže teď vrací úder DAGMAR PATRASOVÁ (66). Felix je prý vážně nemocný!

Pokud máte rádi příběhy na pokračování, pak vás určitě musí zajímat kauza herečky Dagmar Patrasové (66) a saxofonisty Felixe Slováčka (79).

Už s ní ztrácí trpělivost

Právě on poslední dobou vyhlašuje do médií, že to s jeho manželkou vypadá špatně a je závislá na alkoholu. Dokonce by ji nejraději zbavil svéprávnosti a poslal do léčebny. Patrasová se ale jeho útokům brání a sama o něm říká, že je vážně nemocný a musí se o něj starat.

Kde je tedy vlastně pravda? Eskapády v manželství slavného páru neberou konce. Felix Slováček všude, kde se objevuje, mluví o své manželce jako o ženě, která je závislá na alkoholu a která by

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden