Zachraňuje láskou nemajetného moderátora

Po rozvodu to vypadalo, že už žádného chlapa nechce vidět, ale nakonec Lucii začala samota vadit. Zda je moderátor ten pravý, to je otázka.

Když se jí nepovedlo rozvodem získat miliony dolarů exmanžela Tomáše Plekance (38), cítila se uražená na celý svět a začala žít jen pro své syny. Teď je ale vše jinak, po třech letech tápání má novou lásku, moderátora Petra Vojnara (45). Vztah je to ale nějak asymetrický…

Prasklo to na začátku srpna, když je kdosi vyfotil spolu v důvěrném objetí, ale oba tvrdili, že se diví, proč tak pozdě – zpěvačka Lucie Vodráčková (41) spolu s moderátorem Petrem Vojnarem (45) potvrdila, že spolu chodí, a dodala, že to už trvá dva měsíce.

Přitom chodili i v přímém smyslu slova, toulali se co chvíli po Praze, a kupodivu je tak dlouho společně nikdo nezaznamenal – svůj podíl na tak pozdní reakci bulváru bude mít asi několik planých poplachů, kdy byla zpěvačka postupně spojována s několika „fešáky“.

Zajímavé přitom byly i okolnosti jejich seznámení – Vondráčková nejdřív nahrávala písničky ve studiu, kde byl přítomen i Vojnar, to byl duben, a v květnu s ním

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama