Začíná krutý boj nejen o majetek!

Přiznala nového partnera a tím exmanžela zřejmě ještě více rozdráždila. Gabriela Koukalová ještě nedávno dávala světu vědět, jak je ráda, že se s manželem společně přátelsky dohodli na pokojném rozvodu, ale realita začíná být překvapivě drsná.

Jde tu prý nejen o majetek, ale i o zpochybňování sportovních úspěchů bývalé biatlonové reprezentantky. Jak konkrétně to má vypadat, sama nespecifikovala, ale je možné, že Petr Koukal (35) cítí svůj podíl na jejích zásluhách. A možná větší, než by kdokoli očekával.

„Jsou zpochybňovány moje sportovní úspěchy, ocenění a dospělo to do takové fáze, že si musíme oba brát právního zástupce,“ přiznala současná moderátorka pořadu ShowTime na Primě.

On mě nechce předělávat!

Na srdci ji hřeje nový vztah s přítelem Milošem, který řadu let pracoval v gastronomii, a Gábina má ráda dobré jídlo. Není to ale jediný důvod, který sportovkyni okouzlil. „Myslím, že velkou roli sehrála empatie. Umí dobře naslouchat, je velmi pozorný,“ básní o nové lásce.

Co ovšem zdůrazňuje, je skutečnost, že Miloš nepatří mezi muže, kteří chtějí ženu předělávat a vidí na ní jen chyby. „Je to obrovsky osvobozující,“ přiznala otevřeně ve „svém“ pořadu. Mimochodem tak naznačila, že manželství pro ni zřejmě bylo pravým opakem.

Příliš drahá zkušenost

Potvrdila tak předchozí domněnky lidí z jejího blízkého okolí, kteří se nerovného vztahu manželů začali všímat krátce po jejich svatbě. Podle mnohých Gábina téměř nežila svůj život, jak byla manželem vedena a ovládána.

„Mrzí mě, že musím dát mnoha lidem kolem sebe za pravdu, a dneska si uvědomuju, že jsem měla dlouhou dobu zavřené oči,“ říká. Dodává, že ta cenná zkušenost ji snad hodně posílila. Věřme tomu, boj totiž rozhodně není u konce a podle všeho teprve začíná…

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden