Začíná se slavný nadsamec nudit?

Ze známého nevěrníka se náhle stal vášnivý zahrádkář. Dokáže se známý herec vyrovnat s žárlivostí k momentálně úspěšnější manželce?

V rodině herečky Adély Gondíkové (47) zřejmě roste napětí, protože její muž, herec Jiří Langmajer (54), nemá kde upustit páru. Jediný, kdo teď vydělává, je Adéla, která je hvězdou seriálu Sestřičky. Jiří se pohybuje mezi zahradou, bazénem a saunou. Co dál?

Zatímco okatá a věčně dobře naložená (alespoň to tak vypadá) Adéla Gondíková (47) v potu tváře buduje kariéru herečky a zaopatřuje finance pro rodinu v seriálu Sestřičky Modrý kód, její manžel je na tom teď docela jinak. Jiří Langmajer (54) hereckou kariéru už dávno má a příliš si jí neváží, po úspěchu svého vilného inspektora Havlíka ze Zločinů Velké Prahy má v diáři prázdno a čas zabíjí, jak umí.

A mnohdy to není hezký pohled . Počátkem března připravil Adéle horké chvilky, když se zvěčnil na Instagramu, jak nahý vylézá z domácího bazénu s necudným komentářem o svém penisu. Když se Adély ptali, co ona na to, nevěděla, chudák, kam s očima. A protože se nechtěla před sousedy v Pyšelích u Prahy plížit kanály (její manžel pojem studu zjevně nezná), doma to

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře