Začne se nudit a uteče jí!

Svou představu o lásce si herečka nedala vzít ani bolestivým zklamáním v otci svého dítěte. Opět se hrne do vztahu, který nemůže fungovat. Kuchař totiž nechce získat okovy! 

Okolí a hlavně přátelé herečky opatrně našlapují kolem zamilovaného páru Eva Burešová a Přemek Forejt (33), který kromě velmi silné tělesné přitažlivosti, nemá téměř nic společného.

Jak říct zamilované ženě, která se už jednou spálila ve vztahu s hudebníkem Michaelem Krásným (37) a jako památka na to jí zůstal syn Nathaniel (3), že ani tato volba nebude nejspíš tou pravou?

Že by měla herečka konečně procitnout a neopíjet se tím, že své nové lásce, kterou si našla v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, vnutí své představy o životě? Vždyť jsou na první pohled naprosto odlišné od těch jeho!

Není rodinný typ

Svůj vztah dlouho tajili, reagovali oba velmi podrážděně, když kdokoli stočil hovor tímto směrem. Jejich nejbližší to sice věděli, nejspíš ale doufali, že to bude

Zbývá vám 65% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden