Začne žít konečně nový život?

Tereza Kostková (39)

Její rodiče mají vzorové manželství. Herečka a moderátorka Tereza Kostková (39) toužila po něčem podobném a svému muži Petru Kracíkovi (57), který jí byl nevěrný, stále ustupovala. Jak se však říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu….

Ačkoli se z počátku zdálo, že manželství krásné Terezy Kostkové (39) a divadelního režiséra a producenta Petra Kracíka (57) bude kvůli její velkorysosti a nekonečným ústupkům zachráněno, nakonec dopadlo všechno jinak. „ Chtěli jsme udržet rodinu,“ říkala ještě v zimě slavná dcera ještě slavnějších rodičů o množících se spekulacích týkajících se rozpadu jejich podivného manželství prošpikovaného Kracíkovými milostnými zálety. Počátkem března se však v médiích objevila informace o definitivním ukončení jejich vztahu a dokonce o rozvodu, který se uskutečnil v utajení už před koncem loňského roku. „ Pro každého to bývá velký strašák, ale někdy je to spíše uvolňující, protože každá cesta může mít svůj konec,“ svěřila se představitelka mnoha úspěšných seriálových rolí Kostková. Po rozvodu manželství s nevěrným mužem, který má bůhvíproč na každém prstu snad hned několik žen, však zůstala dcera slavné herečky Carmen Mayerové (71) a snad ještě slavnějšího herce Petra Kostky (77) se svým synkem Toníkem (8), který je Kracíkovým v pořadí už šestým dítětem, které má se čtvrtou ženou, sama. Po devíti letech tak skončil sen o dokonalém manželství, po kterém tolik toužila.

Přijde Toník o tátu?

„„Po upřímném oboustranném pokusu o zachování rodinného status quo jsme se loni na podzim dohodli, že bude lepší najít jiné řešení a jinou cestu. Už to máme uzavřené oficiálně i sami před sebou,“ svěřila se populární Tereza Kostková a zároveň však přiznala, že rodinná situace není nyní pro ní ani pro synka rozhodně jednoduchá. Na všechno totiž zůstala téměř ze dne na den sama a stala se z ní matka na plný úvazek. Kracík se totiž chová stejně nezodpovědně jako před lety, kdy po dvanácti letech společného soužití nechal právě kvůli Kostkové na holičkách svou partnerku Veroniku Gajerovou (53), se kterou má dvě děti, a s rozvodem tak nyní opustil nejen svou ženu, ale i svého malého synka Toníka. A Gajerová svou sokyni přitom už před lety varovala! „ Pro mě bylo úplně nejtěžší odpustit mu kvůli dětem. Protože on se o ně nezajímal, nechal vše na mně. Přišel tak o nejkrásnější léta, kdy byly úžasné a moc chtěly tátu,“ vzpomíná s hořkostí v hlase představitelka Zuzany Pantoflíčkové ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, která má s Kracíkem dceru Elišku (14) a syna Kryštofa (19). Záletný Kracík má však ještě další tři děti s dvěma různými ženami! Alespoň tolik jich doposud přiznal.

Pomáhají jí rodiče

Na rozdíl od Gajerové, která zůstala na péči o domácnost a děti po rozchodu s Kracíkem zcela sama, má Tereza Kostková velkou oporu ve svých rodičích. Protože má jejich dcera doslova nabitý program a skloubit všechna divadelní představení a filmová natáčení s každodenními povinnosti není rozhodně jednoduché, pomoci od svých rodičů se tedy rozhodně nebrání.

I pro ně však musí být těžké sledovat, jak se jejich dcera, kterou tak vzorně vychovali, nyní trápí. Problémy s nevěrným manželem totiž řeší víceméně od roku 2013, kdy se od sebe poprvé odloučili. I na rady rodičů se Kostková snažila na vše zlé zapomenout a svému muži dát ještě jednu šanci.

I přes veškeré snahy se však jedno z nejskloňovanějších manželství českého showbyznysu nakonec zachránit nepodařilo. Určitě to nebylo jen kvůli nevěrám, svou roli hrála jistě i skutečnost, že Kostková toužila po dalším potomkovi. Šestinásobný otec Kracík však už další dítě nechtěl. Zda se podaří krásné a úspěšné herečce najít konečně spolehlivého a věrného partnera, který jí třeba ještě jednou učiní matkou, je však zatím jen ve hvězdách.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden