Moje šťastná hvězda
Zadlužila ho vlastní farma
Zadlužila ho vlastní farma

Dostal se do obrovských problémů. Mohla za to především jeho farma. BOLEK POLÍVKA (71) musel splácet opravdu obří dluhy.

Do finanční tísně se herec dostal před několika lety. Bolek Polívka (71) si totiž koupil farmu v Olšanech na Vyškovsku. Dlouhá léta tam pořádal různá setkání a kulturní akce, dokonce se tam konalo i mistrovství světa v házení flinty do žita.

Postupem času mu ale začalo docházet, že si možná ukousl až příliš velké sousto. Uživit takovou obří farmu, to nebylo jen tak. Musel platit veškeré náklady, elektřinu, vodu, plyn a spoustu dalších věcí, na které mu postupně začaly docházet peníze.

Koupil ji jeho kamarád

I když Bolek údajně do své farmy vkládal veškeré svoje úspory, ani tak to nestačilo. Začaly mu naskakovat dluhy a šlo to s ním ke dnu. Do toho měl v té době také údajně problém s alkoholem. To ale nic z toho, co se mu dělo, nevyřešilo a po několika letech byl na farmě dluh v řádech několika desítek milionů.

Bolkova farma měla jít do dražby, ale nakonec ji zachránil Polívkův kamarád, podnikatel Alexandr Seidl (68). Dal za ni něco přes jedenáct milionů korun, což herci trochu ulehčilo, ale i tak musel dluhy splácet ještě dlouhá léta. Dnes už je ale bez dluhů.

Z farmy budou byty

Farmu před dvěma lety koupila nejmenovaná firma, která ji přestavěla na bytový dům. Byty jdou na dračku a většina z nich už je údajně prodaná. Daná firma si přišla na pořádný balík peněz.

Farma se tak alespoň využila nějak užitečně. Poskytla domov mnoha rodinám. Snad už se Polívka do žádných finančních problémů nedostane, i pro něj samotného to bylo určitě opravdu velké poučení.

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz