Žádná s ním zatím nevydržela

Věčný bouřlivák SEAN PENN (62) to se ženami moc neumí. Ty sice nejdříve podlehnou jeho kouzlu, ale pak zjistí, že natrvalo by s ním vydržela jen světice.

Sám Sean Penn (62),  známý z filmů Tenká červená linie či Mrtvý muž přichází, přiznává, že je nesnesitelný člověk. Je prostě výbušný a k ostrému slovu a gestu nemá nikdy daleko, za což může určitě i třaskavá směsice genů, které kolují v jeho krvi. Otec pocházel z rusko-litevské židovské rodiny a maminka je napůl Irka a napůl Italka.

Správný drsňák

Sean je ale především vynikající herec a také člověk, který se zajímá o svět kolem sebe. Osobně se angažoval v humanitární pomoci Haiti, které před lety postihlo hrozivé zemětřesení. A letos na jaře se hned na počátku

Zbývá vám 63% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden