Můj kousek štěstí

Záhadný muž na obzoru! Ten pravý?

Anička na začátku své kariéry uvažovala o plastice nosu. Dnes už ho ale bere jako přednost.

Zasloužila by si najít toho pravého. Hvězda seriálu Špunti Anna Polívková (43) na cestě s oblibou tvrdí, že s mateřstvím nespěchá, neboť v rodině je dětí ažaž.

Něco na tom je, třeba táta Boleslav Polívka (72) má potomků celkem šest. „Docela to funguje proti tikání biologických hodin,“ směje se Anna Polívková (43). „Být sestra nebo teta je výborná role. Protože děti mě zbožňují, já je nemusím vychovávat a rozdivočelé je vždycky vrátím rodičům a jdu si na večírek.“

Teď se nabízí otázka: Kdy ona sama bude mít špunta na cestě?

S touto filozofií si však nevystačí navěky. Letos zjara oslavila čtyřicáté třetí narozeniny, a tak se nabízí otázka: nebylo by už načase vyšplhat o několik příček žebříku výše a stát se manželkou a matkou?

No kéž by! Možná se již blýská na lepší časy: Herečka se na oslavě pětasedmdesátých narozenin Jiřího Bartošky objevila v pražském divadle La Fabrika po boku tajemného chlapíka.

Působil sympaticky. Z divadla odcházeli spolu, chvíle čekání na taxíka si krátili polibky a přitom hovořili anglicky. Nevadí, vztahy s českými muzi nevydžely. Držíme palce s cizincem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden