Moje sladké tajemství
Zahání smutek luxusem?
Bojí se snad, že by se doma mohli začít brzy hádat?
Zahání smutek luxusem?

Mnozí patrně Leoši Marešovi (44) a Monice Koblížkové (39) závidí jejich luxusní dovolené. Samotný slavný pár během nich ale možná trpí. Proč se zdá, že utíkají před realitou?

Možná by se našlo dost lidí, kteří závidí život moderátorovi Leoši Marešovi (44) a jeho manželce Monice Koblížkové (39). Jenže za pozlátkem luxusu se pravděpodobně skrývá velké trápení. Monika s Leošem už před dlouhou dobou přiznali, že by si moc přáli miminko.

Navenek působí spokojeně, ovšem uvnitř dost možná pořádně trpí

Jenže to stále nepřichází. I vzhledem k věku Moniky je jasné, že ji tohle téma trápí čím dál tím víc. A určitě tomu nepomáhá ani fakt, že v současné době, snad díky karanténě, jako by se s těhotnými a s novorozenými miminky roztrhl pytel.

A přestože jim bohatství nemůže splnit to největší přání, možná se snaží jeho prostřednictvím aspoň částečně uniknout černým myšlenkám. A tak si dopřávají luxusní cesty po celém světě, kde Leoš svou manželku rozmazluje jako princeznu.

Na konci loňského roku byli na exotických Maledivách a sotva pár týdnů poté už vyrazili na Lanzarote a poté soukromým letadlem do Maroka, kde je čekal takový přepych, že i Marešovi spadla brada. Snad i doufají, že když přijdou na jiné myšlenky, nakonec se jim zadaří i s miminkem.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz