Zahne Eva Přemkovi v ZOO?

Její přítel je daleko a kolega se vyznal z velmi vřelých ci tů!

Něžné přátelství v ZOO má zajímavou příchuť. Štěpán Benoni (37), který hraje syna zdejší ředitelky, se netají sympatiemi k Evě Burešové (28).

„V Evě jsem našel fajn parťáka a myslím, že to mezi námi chvílemi probleskuje,“ nechal se slyšet herec s italskými kořeny. Co míní oním probleskováním?

Eva a Benoni v ZOO. Bude to ještě velká divočina?

Přemku, dej si na Evičku pozor!

Má snad na mysli jiskření? „Funguje mezi námi herecká chemie,“ pokračuje charismatický fešák. Vysvětluje, že to znamená, že mají s Evou podobné názory i smysl pro humor, kdy se společně smějí něčemu, čemu ostatní nerozumějí. No nazdar.

Kolega se od ní nemůže odpoutat

To skoro zní jako definice lásky, v tomto případě nešťastné. Štěpán se před devíti lety oženil se slovenskou kolegyní Vladimírou (38), s níž se seznámil v kladenském divadle, zatímco Eva po dlouhém vykrucování a mlžení oznámila velkou novinu: čeká miminko a tatínkem je šéfkuchař Přemysl Forejt (35).

Každý žije jinde, ale čekají spolu dítě.

Překážky mezi milenci

„Pro mě je to nesmírně citlivé téma, proto jsem se o tom bála mluvit a čekala jsem, jak jen to šlo. Vyhráno bude, až se miminko narodí,“ uvedla Burešová. Jenže stále je její vztah s Přemkem takový zvláštní a zjevně to nezměnilo ani její vytoužené těhotenství.

On většinu času tráví v Olomouci, kde má restauraci. A Eva tu bude sama na dítě? Nebo využije mateřské pauzy a odcestuje na Moravu? To zase bude nešťastný Štěpán, který na Evu pěje ódy.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama